İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ahmet ÖZDEMİR'in Etwinning çalışmaları için teşekkür mesajı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ahmet ÖZDEMİR'in Etwinning çalışmaları için teşekkür mesajı](/meb_iys_dosyalar/2021_11/06141105_F368F075-8268-490E-A8D4-5CAC5D1368E9.jpg)
Müdürlüğümüz ArGe Birimi eTwinning koordinatörlüğünün özverili çalışmaları ile Yönetici ve öğretmenlerimizin üstün gayretleriyle 2021 yılında eTwinning Ulusal Kalite Etiketi sayısında %684 oranında artış;
eTwinning Avrupa Kalite Etiketi sayısında %725 oranında artış sağlanmıştır. Bu başarıda katkısı olan eğitim camiamızın değerli mensuplarını tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
Ahmet ÖZDEMİR
İl Milli Eğitim Müdürü