İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Sabri SALGUT; Dicle Kalkınma Ajansından Destek Almaya Hak Kazanan Projelerimiz için İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Adına Sözleşmeyi İmzaladı.
![İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Sabri SALGUT; Dicle Kalkınma Ajansından Destek Almaya Hak Kazanan Projelerimiz için İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Adına Sözleşmeyi İmzaladı.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/13115110_photo5920486382176940998.jpg)
İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Sabri SALGUT; Dicle Kalkınma Ajansından Destek Almaya Hak Kazanan Projelerimiz için İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Adına Sözleşmeyi İmzaladı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimimizce hazırlanan Tasarım Beceri Atölyeleri Projesi 2.250.000TL hibe almaya hak kazanmıştır. Sözleşme, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Sabri SALGUT ve AR-GE birimimizden Sayın Abbas Utku YAŞAR tarafından Dicle Kalkınma Ajansı binasında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz adına imzalanmıştır.