ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl/İlçe ArGe koordinatörleriyle ikinci değerlendirme toplantısı yapıldı.
![İl/İlçe ArGe koordinatörleriyle ikinci değerlendirme toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/07122740_WhatsApp_Image_2021-12-07_at_09.35.46_1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ÖZDEMİR' in katılımlarıyla İl/İlçe ArGe koordinatörleriyle ikinci değerlendirme toplantısı yapıldı. Yürütülen projelerle ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Yapılacak projelerle ilgili görüş ve öneriler sunuldu. Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.