ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz Merkez Yeni Mahalle Anaokulu Yıl Sonu Gösterisi Düzenledi

İlimiz Merkez Yeni Mahalle Anaokulu Yıl Sonu Gösterisi Düzenledi

     Şırnak Merkez Yeni Mahalle Anaokulu yıl sonu şenlikleri kapsamında 27.05.2015  tarihinde İl Kültür Merkezi tiyatro salonunda yıl sonu gösterilerini sundu.

    Gösteriye İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcıları Mehmet Tahir BÜDÜN, Nurettin YILMAZ; Okul müdürleri ve veriler katıldı. Her sınıfın farklı sunduğu etkinlikler büyük ilgi gördü.

    Okul Müdürü Nurten BARAN "Bugün çocuklarımız yıl boyunca öğrenmiş oldukları etkinliklerden bir demet sunacaktır. Sizlere göre şov niteliğinde olan gösterimiz, eğitsel açıdan çocuklarımızın kendilerine olan özgüvenleri, sağlıklı ve gelişiminin özelliklerini gösterdiklerinin, bende varım dediklerinin bir kanıtıdır." dedi.

    Sergilenen etkinliklerden sonra mezuniyet töreni yapıldı. Diplomalar çocuklara Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nurettin YILMAZ ve öğretmenleri tarafından verildi.

    Diploma töreninden sonra Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nuretin YILMAZ, okul müdürü ve öğretmenlere yapmış oldukları etkinlik için teşekkür ederek öğretmenlere plaketlerini sundu.

 

yeni mahalleyeni mahalleyeni mahalleyeni mahalleyeni mahalleyeni mahalleyeni mahalleyeni mahalleyeni mahalleyeni mahalle

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.