ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MEB 20. ŞURA KARARLARINA KONU OLACAK ÇALIŞMALARIN NİHAİ TOPLANTISI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.
![MEB 20. ŞURA KARARLARINA KONU OLACAK ÇALIŞMALARIN NİHAİ TOPLANTISI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR BAŞKANLIĞINDA YAPILDI.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/21153944_WhatsApp_Image_2021-10-21_at_15.37.18.jpg)
MEB 20. Şura Kararlarına konu olacak çalışmaların nihai toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ÖZDEMİR başkanlığında, Şube Müdürümüz Sn. Sabri SALGUT ve Şırnak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi çalışanlarının katılımı ile yapıldı.