ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez İlçede Görev Yapan Okul Müdürleri ile İkinci Dönem Başı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Merkez İlçede Görev Yapan Okul Müdürleri ile İkinci Dönem Başı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir başkanlığında, Merkez İlçemizde görev yapan okul müdürlerimiz ile 2.Dönem Başı Değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda , okullarda yürütülen eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında durum değerlendirmesi ve planlama çalışmalarının yanı sıra; okullarımızın eğitim-öğretim durumu, okullarımızda yapılan bakım-onarım- güçlendirme çalışmaları, 'Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projesi' kapsamında yapılan kütüphanelerimiz için başlatılan kitap toplama kampanyaları, 'Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi' kapsamında yeni anasınıflarının durumu, Mesleki Eğitimde Çırak, Kalfa, Usta sayısının artırılması ile ilgili yürütülen çalışmalar, Bakanlığımızın yayınladığı yardımcı kaynaklardan öğrencilerimizin faydalandırılması, DYK Kursları, kantin ve pansiyon denetimleri, ortaöğretim eylem planı, TÜBİTAK çalışmaları, Rehberlik ve zümre faaliyetleri, Bağımlılıkla Mücadele Çalışmaları, eğitim-öğretimde kaliteyi ve verimliliği arttırmaya yönelik yapılabilecek çalışmalar, öğrencilerin kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek amacıyla yapılan faaliyet ve etkinlikler, Veliler ile okullarımız arasındaki iletişim ve iş birliğinin güçlendirilmesi, Eğitim paydaşlarımız ile ekip ruhunu yakalayabilmek, TUBİTAK Projeleri ve okullarımızda yapılan patent çalışmaları, TEKNOFEST Projeleri, Taşımalı eğitim ve taşıma kapsamında verilen yemek hizmeti ile ilgili dikkat edilecek konuları ele alındı.

Toplantı sonunda Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir, katılımcılarla görüş alış verişinde bulunarak sorun ve isteklerini dinledi. 2021-2022 eğitim öğretim yılının 2. dönem değerlendirme toplantısı iyi dilek ve temennilerin ardından son buldu.

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.