Merkez İlçemizde Haziran ayı DÖGEP faaliyeti gerçekleştirildi.
![Merkez İlçemizde Haziran ayı DÖGEP faaliyeti gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_06/08202600_65AAEC36-A3CE-46AB-839B-B3A5E760AF5F.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri (DÖGEP) Haziran ayı eylem planı çerçevesinde; İlimiz Merkez İlçede tüm okullarımızda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin katılımıyla 8 Haziran Çarşamba günü saat 14.00'de Fatih Sosyal Bilimler Lisesi Konferans Salonunda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir'in konuşmacı olarak katılımlarıyla , Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Tanıtım Sunularının İncelenmesi; Okullarda Gerçekleştirilen Özgün ve Örnek Uygulamalar ile ilgili seminer düzenlendi.