ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez İlçemizde "Usta Öğretici Eğitim Programı" düzenlendi.

 Merkez İlçemizde

Sayın Valimizin Ali Hamza PEHLİVAN'ın katılımlarıyla usta öğreticilerimizin motivasyonlarını arttirmak, kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak, 1.Dönem yapılan çalışmaları  Değerlendirmek,  2.Dönem gerçekleştirilecek çalışmaları ve  projeleri planlamak  Usta Öğretici Eğitim Programı düzenlendi.

 

Şırnak Üniversitesi 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa, Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN, Şırnak Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Mehmet Şimşek, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Özdemir, kurum müdürleri ve usta öğreticiler iştirak etti.

 

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan sinevizyon gösterimi ve Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan slayt gösterimi ile başlayan programda,

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir'in ve Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan'ın konuşmaları ile devam etti. Şırnak Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Susin Gören tarafından Etkili İletişim konulu sunum, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mesut Erkan tarafından Kursların Açılmasında ve İşleyişinde Dikkat Edilmesi gereken hususlar ve Müdür Yardımcısı Arif Kadırga tarafından Yaygın Eğitim Otomasyon konulu sunum ile devam etti.  Soru - cevap ve önerilerin alınmasının ardından sona erdi.

 

 

03-02-2022

03-02-202203-02-2022

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.