ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meslekî Eğitim Merkezi Programı hakkında bilgilendirme toplantısı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ev sahipliğinde yapıldı.

Meslekî Eğitim Merkezi Programı hakkında bilgilendirme toplantısı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ev sahipliğinde yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir başkanlığında, Meslekî Eğitim Merkezi Programı hakkında bilgilendirme toplantısı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ev sahipliğinde yapıldı.   Toplantıya; Ticaret Sanayi Odası Başkanı, Esnaf sanatkarlar Odası Başkanı, Meslek Odaları Temsilcileri işveren temsilcileri,Gıda ,Tekstil, Turizm, Konaklama, Yiyecek-İçecek Hizmetleri sektör temsilcileri başta olmak üzere yaklaşık 40 sektör temsilcisi katıldı.   Toplantı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Osman GELİŞ'in selamlama konuşmaları ile başladı. Ardından Sayın Müdürümüz, sektör temsilcilerine katılımları için teşekkürlerini sundu ve Meslekî Eğitim Programı hakkında detaylı bilgi aktarımı gerçeleştirdi, sosyal, ekonomik, kültürel gelişim ile nitelikli insan gücü ihtiyacının karşılanmasında önemli katkıları olan Meslekî Eğitim Programı'nın işleyişi hakkında sunum yapıldı.   Meslekî eğitimde, sektörler ile meslekî ve teknik eğitim kurumları arasında etkileyici bir bağ kurulmasının ve eğitimde feda edilecek tek bir öğrencimizin olmadığının altını çizen Sayın Ahmet Özdemir, eğitim ve istihdam boyutuyla hareket ederek iş gücü piyasasında nitelikli eleman ihtiyacının karşılanacağını ifade etti. Sektör temsilcileri ile sunuma yönelik karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından toplantı, iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.