ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Tarafından Nazmiye Demirel Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesine Layık Görülen Teşekkür Belgesini,İl Millî Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER Tarafından Okul Müdürü Sayın Kerem BATMAZ'a Takdim Edildi.

Mesleki Ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Tarafından Nazmiye Demirel Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesine Layık Görülen  Teşekkür Belgesini,İl Millî Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER Tarafından Okul Müdürü Sayın Kerem BATMAZ'a Takdim Edildi.

Covid-19 salgını sürecinde öncelikle Bakanlığımıza bağlı okul ve kurumların ihtiyaç duyduğu maske üretimi,  AR-GE çalışmaları için yapmış oldukları özverili çalışmalardan  dolayı İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER tarafından okul müdürü Kerem Batmaz'a Teşekkür  belgesi takdim etti.

İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, teşekkür  belgesini hak kazanan  Nazmiye Demirel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini  tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

20-05-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.