ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK'UN DANIŞMANI SAYIN ERHAN ANGIN İLE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER CİZRE İLÇELEMİZDEKİ HAMİDİYE İLKOKULUNA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK'UN DANIŞMANI SAYIN ERHAN ANGIN İLE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER CİZRE  İLÇELEMİZDEKİ HAMİDİYE İLKOKULUNA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un danışmanı Sayın Erhan ANGIN beraberinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nazan ŞENER ,İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Sayın Abdullah ÖĞMEN  ile birlikte  Cizre  İlçemizdeki Hamidiye  İlkokuluna ziyaret gerçekleştirildi.

 

Milli Eğitim Bakanımız  Sayın Ziya Selçuk'un  Danışmanı Sayın Erhan ANGIN ile İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER  okul ziyaretinde kendilerine  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Abdullah ÖĞMEN, Cizre İlçe Milli Eğitim Müdürü  Sayın Şahan İKE ile  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın  Jülide AYDIN eşlik etti. Ziyarette yönetici ve öğretmenlerle bir araya gelen  Milli Eğitim Bakan Danışmanımız Sayın Erhan ANGIN öğretmen ve yöneticiler ile eğitim-öğretim, yüz yüze eğitim, uzaktan eğitim,proje ve sosyal etkinlikler üzerine sohbet ettikten sonra Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK ile görüntülü görüşme yoluyla öğretmenlerimizi buluşturdu.

 

Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK, telefonla öğretmenlerimiz ve yöneticilerimizle ayrı ayrı görüşerek, öğretmenlerimize ve yöneticilerimize çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret iyi dile ve temennilerle sonlandırıldı.

05-03-202105-03-202105-03-202105-03-202105-03-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.