ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK'UN DANIŞMANI SAYIN ERHAN ANGIN İLE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER MERKEZE BAĞLI KIZILSU KÖYÜ KIZILSU ŞEHİT HACI DURSUN İMAM HATİP OKULUNU ZİYARET ETTİ.

 MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK'UN DANIŞMANI SAYIN ERHAN ANGIN İLE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER MERKEZE BAĞLI KIZILSU KÖYÜ KIZILSU ŞEHİT HACI DURSUN İMAM HATİP OKULUNU ZİYARET ETTİ.

  Millî Eğitim Bakanlığı Bakanımızın Danışmanı Sayın Erhan ANGIN İlimizde yürütülen eğitim çalışmalarıyla ilgili inceleme ve değerlendirmelerde bulunmak amacıyla gerçekleştirdiği çalışma ziyaretleri kapsamında. İl Millî Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER ile birlikte İlçemizde hizmet veren köy okulunu ziyaret etti. ziyarette kendilerine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Abdullah ÖĞMEN eşlik etti.

  Kızılsu Şehit Hacı Dursun İmam Hatim okulunda okul Müdürü Sayın Serkan ÇALIŞKAN ile yönetici ve öğretmenleri de hazır bulundu. Ziyarette Sayın Bakanımızın Danışmanı Erhan ANGIN ile İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER köy öğretmenlerinin moral ve motivasyonlarını yükseltmek, yapılan çalışmaları yerinde görmek, talep, ihtiyaç ve sorunları tespit etmek amacıyla merkezimize bağlı Kızılsu Köyü Kızılsu Şehit Hacı Dursun İmam Hatim okulunda, incelemelerde bulunarak öğretmenlerle bir araya geldi.

 Öğretmenlerin kendi imkânlarıyla yaptıkları okul kütüphanesini ve bilgisayar laboratuvarı gezildi. Daha sonra Kurulmuş olan Fen Laboratuvarında açılışı yapıldı. Açılışını gerçekleştiren Bakanımızın Danışmanı Sayın Erhan ANGIN ile İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER  Fen Laboratuvarını gezerek incelemelerde bulundu.ziyaret sonrası Öğretmenlerle bir süre sohbet eden ve onların istek ve taleplerini dinleyen Bakanımızın Danışmanı Erhan ANGIN,  okulların sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunduktan sonra tüm katılımcılara teşekkürlerini ileterek ziyaret iyi dilek ve temennilerle sonlandırıldı.

 

05-03-202105-03-202105-03-202105-03-202105-03-202105-03-202105-03-202105-03-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.