ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'un Danışmanı Sayın Turgay Öntaş İle İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener Cizre İlçemizdeki Kebeli İlk-Ortaokulunu Ziyaret Etti.

 Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'un Danışmanı Sayın Turgay Öntaş İle İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener Cizre İlçemizdeki Kebeli İlk-Ortaokulunu Ziyaret Etti.

Millî Eğitim Bakanlığı Bakanımızın Danışmanı Sayın Turgay Öntaş İlimizde yürütülen eğitim çalışmalarıyla ilgili inceleme ve değerlendirmelerde bulunmak amacıyla gerçekleştirdiği çalışma ziyaretleri kapsamında İl Millî Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener ile birlikte Cizre İlçemizdeki köy okulunu ziyaret etti. Ziyarette kendilerine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Abdullah Öğmen ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahan İke ve İlçe Şube Müdürü Jülide Aydın eşlik etti. 

Kebeli ilkokulu ve ortaokulu Müdürü Sayın İbrahim Tanrıverdi ile yönetici ve öğretmenleri de hazır bulundu. Ziyarette Sayın Bakanımızın Danışmanı Turgay Öntaş ile İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener köy öğretmenlerinin moral ve motivasyonlarını yükseltmek, yapılan çalışmaları yerinde görmek, talep, ihtiyaç ve sorunları tespit etmek amacıyla ilçemizdeki Kebeli ilk-Ortaokulunda, incelemelerde bulunarak öğretmenlerle bir araya geldi.

Milli Eğitim Bakan Danışmanımız Sayın Turgay Öntaş öğretmen ve yöneticiler ile eğitim-öğretim, yüz yüze eğitim, uzaktan eğitim, Telafide bende varım programı üzerine sohbet ettikten sonra Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK ile görüntülü görüşme yoluyla öğretmenlerimizi buluşturdu.

Sayın Bakanımız Ziya Selçuk, telefonla öğretmenlerimiz ve yöneticilerimizle ayrı ayrı görüşerek, öğretmenlerimize ve yöneticilerimize çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret iyi dile ve temennilerle sonlandırıldı.

18-06-202118-06-202118-06-202118-06-202118-06-202118-06-202118-06-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.