ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİNİK TASARIMCILARI BU YARIŞMAYA BEKLİYORUZ...

Yarışmamıza tüm Anasınıfı ve İlkokul öğrencilerimiz katılabilirler. Tasarımda geri dönüşüm malzemelerinin kullanılması gerekmektedir. Aileleri ve öğretmenlerinin desteği ile çocuklarımızın, hayal güçlerini katarak tasarladıkları astronot kıyafetlerinin fotoğraflarını çekerek aşağıda belirtilen e-mail adresine 24.10.2022 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir.  
MİNİK TASARIMCILARI BU YARIŞMAYA BEKLİYORUZ...

'' Astronot Kıyafetini Tasarla! '' yarışmamız anaokulu ve ilkokul öğrencilerimizin katılabileceği bir yarışmadır. Geri dönüşüm materyali kullanılarak yapılmasına dikkat edilmelidir.

Öğrencilerimiz anaokulu ve ilkokul olarak ayrı kategorilerde yarışacaktır. İl genelindeki tüm okullardaki öğrencilerimiz katılabileceklerdir.

Bu projenin uygulanmasında gönüllük esastır. Proje faaliyetlerine öğrenciler gönüllü olanlardan tercih edilmelidir.

Aileleri ve öğretmenlerinin desteği ile hayal güçlerini katarak tasarladıkları astronot kıyafetlerinin fotoğraflarını çekeceklerdir.

Yarışmaya katılacak öğrencilerimiz bu maddenin altında verilen Milli Eğitim Bakanlığı, Şırnak Valiliği, Şırnak İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Şırnak İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi İnstagram hesaplarını takip edeceklerdir.

@tcmeb @sirnakvaliligi @sirnakmem @sirnakarge isimli instagram hesapları takip edildikten sonra öğrencilerimizin kendi çekmiş oldukları astronot temalı fotoğrafları hikâye olarak paylaşarak ilgili hesapları etiketlemeleri gerekmektedir.

Öğrencilerimizin, yarışmaya katıldıkları fotoğrafın aslını saklamaları yarışmaya katılmak için ayrıca sirnakmemarge@gmail.com 24.10.2022 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

 Mail adresine gönderilmeyen fotoğraflar yarışmaya dahil edilmeyecektir.

 Mail içeriğinde veli izin formu, fotoğraf yarışması katılım formunda yarışmaya dahil edilmesi istenen fotoğraf gönderilmek zorundadır.

 Formların eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Eksik bilgi olan gönderiler yarışmaya dahil edilmeyecektir.

 

BAŞARI ÖLÇÜTLERİ:

Dereceye giren öğrencilerin ödülleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreninde verilecektir.

1. Olan öğrencilerimize Meraklı Minik Dergisi 1 Yıllık abonelik + Teleskop

2. Olan öğrencilerimize Meraklı Minik Dergisi 1 Yıllık abonelik + Astronomi Temalı Puzzle

3. Olan öğrencilerimize Meraklı Minik Dergisi 1 Yıllık abonelik + Astronomi Temalı Puzzle

Değerlendirme yapılırken öncelik kıyafet fikrinin yaratıcı olması ve geri dönüşüm malzemelerinin kullanım yoğunluğu öncelikli olacaktır.

 

 Ayrıntılı Bilgi için lütfen TIKLAYINIZ

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.