ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ile İl Sağlık Müdürlüğünün ortak yürüteceği 'SAĞLIKLI NESİL BAŞARILI GELECEK PROJESİ' ne ait iş birliği protokolü imzalandı.

Müdürlüğümüz ile İl Sağlık Müdürlüğünün ortak yürüteceği 'SAĞLIKLI NESİL BAŞARILI GELECEK PROJESİ' ne ait iş birliği protokolü imzalandı.

Müdürlüğümüz ile İl Sağlık Müdürlüğünün ortak yürüteceği 'SAĞLIKLI NESİL BAŞARILI GELECEK PROJESİ' ne ait iş birliği protokolü İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ÖZDEMİR ve İl Sağlık Müdürü Sayın Dr.Naci UĞUR tarafından imzalandı. Protol çerçevesinde yürürlüğe giren projeyle İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Millî Eğitim Müdürlüğü yetkililerince okul okul yapılacak planlamayla velilere; öğrenci aşıları, genel aşılar, Covid-19 aşıları, beslenme, obezite, hijyen ve koruyucu tedbirler konulu sunumlar ve toplantılar düzenlenecektir. İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin diş taramaları yapılacaktır. Yapılan taramalar neticesinde tanı konulan öğrencilerin diş tedavileri yapılacaktır. Öğrencilere yönelik işitme ve görme taraması yapılacaktır. Yapılan taramalar neticesinde tanı konulan öğrencilerin işitme tedavileri ve işitme cihazı temini ve tanı konulan öğrencilerin görme tedavileri ve gözlük temini yapılacaktır.  

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.