ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler 23 Nisan Temsili Makam Ziyaretinde Bulundular

Öğrenciler 23 Nisan Temsili Makam Ziyaretinde Bulundular

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Nurettin YILMAZ, TOKİ Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri Valimiz Mehmet AKTAŞ’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında 8.sınıf öğrencisi Cennet ÖZDEMİR Valimizin makam koltuğuna oturdu. Temsili Vali ÖZDEMİR ve arkadaşı öğrenciler adına isteklerde bulundu.

Şırnak Valimiz Sayın Mehmet AKTAŞ öğrencilerle sohbet ederek öğrencilerin okul durumları hakkında bilgi aldı.

Makam koltuğunu devralan öğrenciler Valimiz Mehmet AKTAŞ´ a kendilerini kabul ettikleri için teşekkür ettiler. Ayrıca okullarının her etkinlik ve programında yanlarında olmalarından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Valimiz Sayın Mehmet AKTAŞ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´ nın önemine ve anlamına vurgu yaparak; öncelikle çocukların bayramlarını kutladı. Daha sonra bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının ülkemiz ve bütün dünya çocuklarının mutluluğuna vesile olmasını temenni etti.

Valimiz Sayın Mehmet AKTAŞ ziyaretin sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.


23-04-201823-04-2018

23-04-201823-04-2018

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.