ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRETMENLERİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZE CANLI DERS VERMEYE DEVAM EDİYOR!!
![ÖĞRETMENLERİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZE CANLI DERS VERMEYE DEVAM EDİYOR!!](/meb_iys_dosyalar/2020_06/18131037_photo6005857275320840968.jpg)
ÖĞRETMENLERİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZE CANLI DERS VERMEYE DEVAM EDİYOR!!
İlimiz Merkez İlçe Cumhuriyet Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni Mehmet Sefa KUTLU; Zoom programı üzerinden 18-19-20-21 Haziran 2020 tarihlerinde saat 20:00'da canlı yayınla AYT Hazırlık Coğrafya dersleri verecektir. TYT-AYT sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilerimizi Mehmet Sefa Öğretmenimizin dersine bekliyoruz.
Öğretmenimize verdiği emekler için teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Zoom
ID: 2353702820
Şifre: sefakutlu