ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri

Okul Ziyaretleri

Şırnak Milli Eğitim Müdür V. Nurettin YILMAZ  Kumçatı Belde’sindeki okulları  ziyaret etti.

Nurettin YILMAZ, Kumçatı Belde’sinde bulunan Vali Aydın Arslan YİBO, Kumçatı Çok Programlı Anadolu Lisesi , Fatih İlkokulu Ortaokulu, Kumçatı Şehit Mehmet İnal Ortaokulu ve Kumçatı   İlkokulunu ziyaret ederek beldedeki okullarda incelemelerde bulundu.

 

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Yılmaz, öğrencilere çeşitli hediyeler  verdi. Yöneticilerden okulların durumu hakkında bilgi alarak okul personelinin sorunlarını dinledi. Yılmaz, yaptığı açıklamada, bölgede görev yapan öğretmenlerin özveriyle çalıştığını belirterek, "Bölgenin hassasiyetlerinin farkındayız. Müdürlük olarak her zaman sizlerin yanınızdayız" dedi.

Ayrıca akademik başarının arttırılmasına yönelik olarak ta okul yönetici ve öğretmenleriyle çeşitli değerlendirmelerde bulunarak bilgi alış verisi yapıldı. Destekleme ve Yetiştirme Kursları konusunda bilgi alan Milli Eğitim Müdürü Vekili Nurettin YILMAZ, gerekli  ehemmiyetin gösterilmesini belirtti.

 

Okul yöneticilerine ve personellerine  başarılar dileyen İl Milli Eğitim Müdürü Nurettin YILMAZ  okullara yaptığı ziyaretleri sonlandırdı.

okul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyaretiokul ziyareti

 

 

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.