ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
POLİS HAFTASI MÜNASEBETİYLE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İLE BERABERİNDEKİ ÖĞRETMEN,ÖĞRENCİLERDEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ SAYIN CEMAL DALMAN'A ZİYARET
![POLİS HAFTASI MÜNASEBETİYLE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İLE BERABERİNDEKİ ÖĞRETMEN,ÖĞRENCİLERDEN İL EMNİYET MÜDÜRÜ SAYIN CEMAL DALMAN'A ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2022_04/08203330_277750423_678551489861988_8931771229657803279_n.jpg)
Polis haftası münasebetiyle İl Millî Eğitim Müdürümüz ile beraberindeki öğretmen,öğrenciler İl Emniyet Müdürü Sayın Cemal DALMAN'a ziyarette bulundu,aynı zamanda okullarımız emniyet birimlerini ziyaret ederek, emniyet teşkilatını yakından tanıma fırsatı buldular.