ŞEHR-İ NUH EĞİTİM AKADEMİSİ'NİN YENİ KONUĞU; EĞİTİM YÖNETİCİLERİ VE UZMANLARI DERNEĞİ (EYUDER) STEM AKADEMİ EĞİTİM DANIŞMANI DİLŞAD ERGEN !!
![ŞEHR-İ NUH EĞİTİM AKADEMİSİ'NİN YENİ KONUĞU; EĞİTİM YÖNETİCİLERİ VE UZMANLARI DERNEĞİ (EYUDER) STEM AKADEMİ EĞİTİM DANIŞMANI DİLŞAD ERGEN !!](/meb_iys_dosyalar/2020_07/16142341_photo5800971821879768889.jpg)
ŞEHR-İ NUH EĞİTİM AKADEMİSİ'NİN YENİ KONUĞU; EĞİTİM YÖNETİCİLERİ VE UZMANLARI DERNEĞİ (EYUDER) STEM AKADEMİ EĞİTİM DANIŞMANI DİLŞAD ERGEN !!
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce, öğretmenlerimizin gelişimi için kurulan uzaktan eğitim platformu Şehr-i Nuh Eğitim Akademisi 16 Temmuz 2020 Perşembe Günü (bugün) saat 20.00'da Sayın Dilşad ERGEN ile 'Sanal Sergi Hazırlama / Web Araçları' konulu eğitim; İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Zoom Programı üzerinden canlı yayınla bizlerle birlikte olacaktır. Tüm yönetici ve öğretmenlerimiz davetlidir.
Zoom
ID : 7373232598
Şifre : 737373
#BirlikteBaşaracağıza