ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHRİ NUH İLKOKULU'NDA KÜTÜPHANE AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ŞEHRİ NUH İLKOKULU'NDA KÜTÜPHANE AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer, Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık'ın teşrifleriyle geçtiğimiz Ekim ayında "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesinin tanıtımı yapılmıştı.

Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir Şehri Nuh İlkokulu'nu ziyaret ederek "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesi kapsamında Şırnak Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'nde imalatı gerçekleştirilen ve kurulumu sağlanan okul kütüphanesinin açılışı gerçekleştirdi.

Açılışın ardından kütüphaneyi gezen Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir öğrencilerle bir süre görüşerek kitap okumanın öneminden bahsetti, eğitim-öğretim hayatlarında üstün başarı ve kolaylıklar diledi.

Son olarak öğretmenler ile toplantı gerçekleştiren Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir Şırnak İlimizde eğitim öğretim bilinci, kalitesi ve başarı düzeyini artırmak maksadıyla yürütülen çalışmalardan bahsetti. Öğretmenlerin görüşleri dinlenildi. Eğitim ve öğretim faaliyetlerini değerlendirildi bütün öğrenci ve öğretmenlere başarı temennisinde bulunuldu.

 

28-11-202128-11-202128-11-202128-11-202128-11-202128-11-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.