ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞIRNAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ (DKAB) ÖĞRETMEN GELİŞİM KASIM AYI PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ŞIRNAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ (DKAB) ÖĞRETMEN GELİŞİM KASIM AYI PROGRAMI  GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ŞIRNAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ (DKAB) ÖĞRETMEN GELİŞİM KASIM AYI PROGRAMI  GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (DKAB)  Öğretmen Gelişim Programı  zoom programı üzerinden canlı olarak 20/11/2020 tarihinde gerçekleştirildi. Uzaktan eğitim programına İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Enver KAYRAN katıldı.

 "Kendini yenilemeyen kendinden yer " sloganı ile yola çıkılan programda konuşmacı olarak ; Şırnak Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Muhammed Muhdi GÜNDÜZ katıldı. Uzaktan Eğitim programının ana konusu  "Hz. Muhammed (s.a.v.)'in eğitim anlayışı ve eğitim metotları idi. İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Enver KAYRAN tüm katılımcılara teşekkür ederek uzaktan eğitim toplantısını sonlandırdı.

#BirlikteBaşaracağız
#ŞırnakBaşaracağımDiyor

26-11-202026-11-2020

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.