ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞIRNAK İMAM HATİP OKULLARI HEDEF 2022 LGS PROJESİ TANITIM TOPLANTISI DÜZENLENDİ.

ŞIRNAK İMAM HATİP OKULLARI HEDEF 2022 LGS PROJESİ TANITIM TOPLANTISI DÜZENLENDİ.

Şırnak Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı Cizre Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu ve Prof. Dr. Fuat Sezgin İmam Hatip Ortaokullarında pilot olarak uygulanan Hedef 2022 LGS projesi yürütülmektedir. Söz konusu proje kapsamında; destekleme yetiştirme kursları, bir üst öğrenime hazırlık çalışmaları, LGS kampları, tanıtım faaliyetleri, sınav ve soru rehberliği çalışmaları yapılmaktadır.

Bu bağlamda; Şırnak Din Öğretiminden sorumlu Şube Müdürü Mirza CAZIM başkanlığında Hedef 2022 LGS projesini uygulayan İmam Hatip Ortaokullarının okul müdürleri ve koordinatörleri, Şırnak ilinde projeye dahil olmayan imam hatip ortaokulları müdürleri ile Hedef LGS toplantısı Cizre Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda gerçekleşmiştir.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet ÖZDEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Şahan İKE, İl Milli Eğitim Din Öğretimi Şube Müdürü Sayın Mirza CAZIM, Şube Müdürü Hikmet Ay Hedef 2022 LGS projesinin öneminden ve kazanımlarından bahsetmişlerdir. Projeden edinilen tecrübeler, katılımcılara aktarılmıştır.ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.