ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şırnak’ta İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Liselerinde Eğitim-Öğretim Kalitesinin Arttırılmasına Yönelik Toplantı Yapıldı.

Şırnak’ta İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Liselerinde Eğitim-Öğretim Kalitesinin Arttırılmasına  Yönelik Toplantı Yapıldı.

Din Öğretimi Hizmetlerinden sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hatice ÇİFTÇİ DENGİZ  bakanlığında ilçelerde Din Öğretimine bakan şube müdürleri ve İl geneli İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürlerinin  katılımıyla Şırnak öğretmenevinde bir toplantı yapıldı.

İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Lisesin’ deki eğitim-öğretim faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda yapılan çalışmalar ile alakalı bilgi alışverişinin yanında önümüzdeki dönemle ilgili düşünülen çalışmalar istişare edildi.

Bir sonraki eğitim- öğretim dönemi ve dönem sonunda yapılması planlanan “İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Lisesi eğitim-öğretim faaliyetleri çalıştayı “ ile ilgili bir eylem planı  hazırlaması kararı alınarak , daha iyi ve kaliteli bir eğitim – öğretim için karşılıklı bir bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

İl Müdürü Nurettin YILMAZ , İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen yemeğin ardından toplantı sona erdirildi.

10-12-2015

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.