ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞIRNAK’TA KARNE SEVİNCİ

Şırnak’ta 141 bin 328 öğrenci karne alarak dönem sonu tatiline girdi. Karne dağıtımı dolayısıyla Cumhuriyet Ortaokulunda tören düzenlendi.
ŞIRNAK’TA KARNE SEVİNCİ

        Şırnak’ta 141 bin 328 öğrenci karne alarak yarıyıl tatiline girdi. Karne dağıtımı dolayısıyla Cumhuriyet Ortaokulunda  tören düzenlendi. Törende,İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hatice ÇİFTÇİ DENGİZ , İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut COŞKUN , İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mirza TETİK ve  Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan KADIRHAN öğrencilere karne dağıttı.

        Karne sevinci yaşayan öğrencilerin bir çoğunun "Teşekkür, Takdir, Onur, Başarı ve Üstün Başarı Belgeleri " alması katılımcıları sevindirdi. Çok azda olsa karnesinde bir kaç dersi düşük nota sahip öğrencilerimizin önümüzdeki senede bu derslerine daha çok önem vererek başarılı olacaklarına inancının tam olduğunu belirten Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ , tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diledi. Ayrıca Cumhuriyet Ortaokuluna müdürlüğümüzce satranç takımları armağan edildi.

 

karnekarnekarnekarnekarnekarnekarnekarnekarnekarne

 

 

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.