ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
STEM EĞİTİMLERİMİZ KÖY OKULLARIMIZDAKİ ÖĞRETMENLERİMİZLE DEVAM EDİYOR.
![STEM EĞİTİMLERİMİZ KÖY OKULLARIMIZDAKİ ÖĞRETMENLERİMİZLE DEVAM EDİYOR.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/05180121_WhatsApp_Image_2021-10-05_at_13.37.32.jpg)
Geçtiğimiz haftalarda Selçuk Yusuf ARSLAN'la başlattığımız STEM Eğitimleri etkinliklerimiz, bu hafta itibari ile Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE koordinatörü Süleyman KALE liderliğinde köy okullarımızdaki öğretmenlerimizle devam etmektedir.
Eğitmenimiz Süleyman KALE'ye teşekkür ediyoruz.
#ŞırnakBaşaracağımDiyor