ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Telafide Ben De Varım" Eğitim Programı Sürecinde yapılması planlanan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları İle İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinin Katılımıyla Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.5 Temmuz- 31 Ağustos tarihleri arasında başlayacak olan 'Telafide Ben De Varım' eğitim programı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları İle İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinin Katılımıyla Müdürleri bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili döneminde her kademedeki öğrencilerin fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla 'Telafide Ben de Varım' eğitim programı hazırlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen "Telafide Ben De Varım" eğitimi bilgilendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener Başkanlığında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve İl Milli Eğitim Şube müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinin  'Telafide Ben De Varım' eğitim programı ile ilgili gündemdeki konuları içeren bilgilendirme ve değerlendirme konuşmalarının ardından  görüş ve önerilerle sona erdi.

25-06-202125-06-202125-06-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.