"Tufandan Bugüne Can Dostumla Birlikte" Projesi
![](/meb_iys_dosyalar/2021_12/22185353_269744160_618630852520719_5195141430330417741_n.jpg)
İlimizde öğrenci ve velilerimize hayvan sevgisi kazandırmak, hayvan hakları konusunda bilinçlerini arttırmak amacıyla Müdürlüğümüzce "Tufandan Bugüne Can Dostumla Birlikte" Projesi başlatılmıştır.
Proje kapsamında;
1- Okullardaki Rehber Öğretmenlerce Öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik hayvan sevgisi ve hayvan hakları temalı bilgilendirme sunumları yapılacaktır.
2- Anaokulu ve İlkokullarda öğrencilerin hayvan dostlarıyla çektirdiği fotoğraflarla katılacagı fotoğraf yarışması düzenlenmiştir.
3- Ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik hayvan dostlarıyla fotoğraf ve hayvan dostlarıyla hikaye yarışması düzenlenmiştir.