ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Uludere Kaymakamı Sayın Ahmet SOLMAZ, Uludere Belediye Başkanı Sayın Sait Ürek, İl Özel İdaresi'nden Mehmet Birlik ve Murat KADIRHAN ve Şırnak Halkbank Müdürü; İl Milli Eğitim Müdüremiz Nazan ŞENER'i makamında ziyaret ederek başarılar dilediler.
![Uludere Kaymakamı Sayın Ahmet SOLMAZ, Uludere Belediye Başkanı Sayın Sait Ürek, İl Özel İdaresi'nden Mehmet Birlik ve Murat KADIRHAN ve Şırnak Halkbank Müdürü; İl Milli Eğitim Müdüremiz Nazan ŞENER'i makamında ziyaret ederek başarılar dilediler.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/23094526_DSC_9050.jpg)
Uludere Kaymakamı Sayın Ahmet SOLMAZ, Uludere Belediye Başkanı Sayın Sait Ürek, İl Özel İdaresi'nden Mehmet Birlik ve Murat KADIRHAN ve Şırnak Halkbank Müdürü; İl Milli Eğitim Müdüremiz Nazan ŞENER'i makamında ziyaret ederek başarılar dilediler.