ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN BAŞKANLIĞINDA İL HAYAT BOYU ÖĞRENME KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI.

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN BAŞKANLIĞINDA İL HAYAT BOYU ÖĞRENME KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI.

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN BAŞKANLIĞINDA İL HAYAT BOYU ÖĞRENME KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI.

Toplantıya, Belediye Başkan V. Sayın Sami GELİŞ, Şırnak Üniversitesi Rektörü Sayın Mehmet Emin ERKAN, Vali Yardımcımız Sayın Tunahan EFENDİOĞLU ve komisyon üyeleri katılım sağladı. Açılış konuşmasını yapan Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN, ilimizde geçtiğimiz dönemde sürdürülen ve yapılması planlanan yaygın eğitim faaliyetleri, kurumlar arası işbirliğinin önemi, Halk Eğitim Merkezlerinin durumları, salgın döneminde alınması gereken tedbirler gibi konulara değinerek Hayat Boyu Öğrenme kapsamında yapılan tüm faaliyetlerde emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. 

Sayın Valimizin açılış konuşmalarının ardından İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, Halk Eğitim Merkezleri, kurs merkezleri, uzman ve usta öğretici görevlendirmeleri, aile eğitimleri, meslek edindirme kursları, geçtiğimiz dönemde açılmış olan kurslar, yeni dönem için açılmış ve açılması planlanan kurslar, işbirliği yapılmış ve yapılacak olan kurum ve kuruluşlar gibi konuların yer aldığı bilgilendirme sunusunu yaptı. İlimizde ihtiyaç duyulan kurslar ve istihdamı artırıcı faaliyetlere değinen İl Milli Eğitim Müdiremiz, sürdürülen çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. 

Bilgilendirme sunusunun ardından Sayın Valimiz, komisyon üyelerine söz hakkı vererek açılabilecek kurslar ve sunulabilecek eğitimler için kendilerinin öneri ve taleplerini aldı. Katılım ve katkıları için komisyon üyelerine teşekkür edilerek iyi dileklerle toplantı sonlandırıldı.

#BirlikteBaşaracağız
#ŞırnakBaşaracağımDiyor

05-11-202005-11-2020

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.