ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN BAŞKANLIĞINDA İL MİLLİ EĞİTİM DANIŞMA KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI.

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN BAŞKANLIĞINDA İL MİLLİ EĞİTİM DANIŞMA KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI.

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN BAŞKANLIĞINDA İL MİLLİ EĞİTİM DANIŞMA KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI.

Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN'ın başkanlık yaptığı toplantıya, Belediye Başkan V. Sayın Sami GELİŞ, Şırnak Üniversitesi Rektörü Sayın Mehmet Emin ERKAN, Vali Yardımcımız Sayın Tunahan EFENDİOĞLU ve komisyon üyeleri katılım sağladı. Sayın Valimiz açılış konuşmasında, eğitim öğretim faaliyetlerinin önemi, yürütülen örnek projeler, Okulum Temiz Belgelendirme süreci, salgın sürecinin seyrinin değerlendirilmesi gibi konular başta olmak üzere pek çok konuya değinerek eğitim adına yürütülen tüm çalışmalar için emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Açılış konuşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, geçtiğimiz eğitim öğretim yılı faaliyetleri, LGS ve YKS gibi merkezi sınav sonuçları, uzaktan ve yüz yüze eğitim faaliyetleri, destekleme ve yetiştirme kursları, özel eğitim hizmetleri, EBA Destek Merkezleri ve Mobil EBA Destek Aracı, öğretmenlerimizin barınma, ulaşım, hizmet içi eğitim durumları, Şehr-i Nuh Eğitim Akademisi, mesleki eğitim çalışmaları, yürütülen projeler, yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar, öğrencilerin pansiyon ve taşıma durumları gibi konuları içeren bilgilendirme sunusunu yaptı.

Bilgilendirme sunusunu yapan İl Milli Eğitim Müdiremize teşekkürlerini ileten Sayın Valimiz, komisyon üyelerine söz hakkı vererek kendilerinden öneri ve taleplerini aldı. Sunulan öneriler üzerinde fikir alışverişi yapılan toplantı, karşılıklı iyi dileklerle sonlandırıldı.

#BirlikteBaşaracağız
#ŞırnakBaşaracağımDiyor

05-11-202005-11-2020

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.