ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN BAŞKANLIĞINDA OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN BAŞKANLIĞINDA OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN BAŞKANLIĞINDA OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Toplantıya, Vali Yardımcımız Sayın Tunahan EFENDİOĞLU, İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, İl Sağlık Müdürü Sayın Op.Dr. İsmail BAŞIBÜYÜK, Halk Sağlığı Uzmanı Sayın Tevfik BAYRAM, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve ilimiz merkez ve tüm ilçelerinden Okul Müdürleri katılım sağladı.

Sayın Valimiz, içinde bulunduğumuz zorlu salgın sürecinde hassasiyetle çalışmalarını yürüten müdürlerimize teşekkür ederek başladığı konuşmasında; okullardaki hijyen şartlarının azami derecede en iyi olması, her okulun "Okulum Temiz Belgesi"ni alabilmek için gerekli standartlara ulaşması, öğretmenler için toplantıların uzaktan yapılması gibi başlıca konulardaki gereklilikleri vurguladı. Halk Sağlığı Uzmanımızın ilimizde öğretmen ve öğrenci bazında salgın seyrinin son durumunu değerlendiren sunumunu aktarmasının ardından İl Sağlık Müdürümüz, bulaşı azaltmaya yönelik önerilere değindi. İl Milli Eğitim Müdiremiz, genel durum değerlendirmesi yaparak aldıkları tedbirler ve süreçte verdikleri emek için müdürlerimize teşekkürlerini iletti. 

Konuşmaların ardından Sayın Valimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Okul Müdürlerine söz hakkı vererek ilçelerinin ve okullarının son durumlarının bilgisini aldı ve karşılıklı iyi dileklerle toplantı sonlandırıldı.

 

#BirlikteBaşaracağız

#ŞırnakBaşaracağımDiyor

 

28-10-202028-10-202028-10-2020

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.