ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN İl İli Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER Cizre Ticaret Ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti.

Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN İl İli Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER Cizre Ticaret Ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti.

Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN, Cizre Ticaret ve Sanayi Odasını (TSO) ziyaret ederek Cizre TSO Başkanı Salih SEFİNÇ ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle görüşme gerçekleştirdi. 

    Ziyaretinde Valimiz Sayın Ali Hamza  PEHLİVAN'a Cizre Belediye Başkan V./ Cizre Kaymakamı Sayın Davut SİNANOĞLU, İl Emniyet Müdür V. Sayın İsmail KONUK, İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Eren ÖZTÜRK, Cizre Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sayın Hafzullah MEMDUHOĞLU eşlik etti.

      Ziyaret vesilesiyle Cizre Organize Sanayi Bölgesinde hayata geçirilecek yeni yatırımlar, İlçenin yatırım potansiyelleri ve bu doğrultuda yapılacak çalışmalar, yatırımlar neticesinde Şırnak İlimizde istihdamın arttırılarak ekonomik kalkınmaya katkı sağlanması gibi hususlarda değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunuldu. Ayrıca bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada eğitim ile ilgili sorun ve sıkıntıların giderilmesi için üzerimize düşen ne varsa her zaman yapmaya hazır olduğunu belirtti.

23-06-202123-06-202123-06-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.