ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN, İL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

 VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN, İL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

Valimiz Sayın  Ali Hamza Pehlivan; İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Ahmet Özdemir ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri Mehmet Şerif Çelikkaya, Şahan İke, Yunus Babayiğit, Selman Çifci, Murat Bilen ve Mikail Demirtaş ile Eğitim Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi.
Valilik makamında gerçekleştirilen toplantıda, Şırnak İlimiz genelinde yerine getirilen eğitim öğretim hizmetleri, okul yapım, bakım, onarım ve donanım yatırımları; öğrenci, öğretmen ve okullara ilişkin hususlar; okullaşma oranları, eğitimde kalite ve başarı düzeyini artırmaya yönelik olarak Milli Eğitim Bakanlığımızın belirlediği esaslar çerçevesinde Valiliğimizin himayesinde İlimiz genelinde okul idareleri, öğretmen, öğrenci ve veli işbirliği ile yürütülen projeler, mesleki eğitim yoluyla istihdama yapılan katkılar, ulusal ve uluslararası nitelikteki projeler ve ilgili çeşitli konularda değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunuldu.

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.