ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN İLE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER ŞÜKRÜ GELİŞ FEN LİSESİ BÜNYESİNDE "BİLİŞİM, FETEMM, MÜZİK VE GÖRSEL SANATLAR" BÖLÜMLERİ BULUNAN "TASARIM VE BECERİ ATÖLYESİ"NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN İLE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER ŞÜKRÜ GELİŞ FEN LİSESİ BÜNYESİNDE

 Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan, İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER İl Merkezimizde bulunan Şükrü Geliş Fen Lisesi bünyesinde "Bilişim, FETEMM, Müzik ve Görsel Sanatlar" bölümleri bulunan "Tasarım ve Beceri Atölyesi'nin açılışını gerçekleştirildi.


 Açılışa Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN ile İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER yanı  sıra 23. Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Sayın İdris ACARTÜRK, İl Jandarma Komutanı Sayın Tamer BİLACAN,Şırnak Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Orhan AL, İl Emniyet Müdürü Sayın Mustafa Emre BAŞBUĞ, Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Sayın Sami GELİŞ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Abdullah ÖĞMEN, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Sabri SALGUT ve Okul Müdürleri eşlik etti.

 

 Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER ve beraberindeki heyetle birlikte bünyesinde Şükrü Geliş Fen Lisemiz bünyesinde "Bilişim, FETEMM, Müzik ve Görsel Sanatlar" bölümleri bulunan "Tasarım ve Beceri Atölyesi'nin açılışı gerçekleştirildi.

Atölyenin açılışından sonra Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN ve beraberindeki heyetle birlikte atölyede bulunan malzemeleri incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında Valimiz, İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER ve okul Müdüründen bilgi aldı. Atölye incelemesinden sonra okulu gezen Valimiz, öğretmenler odasına geçerek öğretmenler ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde Şırnak İlimizde eğitim öğretim bilinci, kalitesi ve başarı düzeyini artırmak maksadıyla başlatılan eğitim seferberliğinden bahsetti. Öğretmenlerin görüşlerini dinledi. Uzaktan eğitim sürecinde yapılan çalışmalar ve yeniden başlayan yüz yüze eğitim konusunda yürütülecek çalışmaları değerlendirdi; görüş, öneri ve tavsiyelerde bulunarak. Bütün öğrenci ve öğretmenlere başarılar dileyerek. Atölyenin kurulumunda Valimiz Sayın Ali Hamza PEHLİVAN ve beraberindeki heyet Şükrü Geliş Fen Lisesi öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederek hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

 

14-04-202114-04-202114-04-202114-04-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.