ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan İle İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener Verimli İlk-Ortaokulunu Ziyaret Etti

Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan İle İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener Verimli İlk-Ortaokulunu Ziyaret Etti

Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener  Silopi İlçemize bağlı Başverimli Beldesinde Verimli İlk-Ortaokulunu ziyaret etti.

Ziyarette Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan ile İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER'in yanı sıra Silopi Kaymakamı Sayın Can Kazım Kuruca, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Sayın Yılmaz Demirelli, Başverimli Belde Belediye Başkanı Sayın Medeni Tatar,  AK Parti Silopi İlçe Başkanı Sayın Rana Tellioğlu ve kurum müdürleri eşlik etti.

 Okula gelişinde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bilen, Okul Müdürü Gizem Akçay ile öğretmen ve öğrenciler tarafından karşılanan Valimiz Sayın Pehlivan ile İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener, Türkiye'de 192 okulun katılım sağladığı Uluslararası Okuma Becerilerinde Gelişim Projesi (PIRLS) kapsamında Şırnak İlimizi temsil eden 4/A sınıfına geçerek öğrencilerle sohbet etti, başarılar dileyerek kitap hediye etti.

        Daha sonra Öğretmenler Odasına geçen Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan İle İl Milli Eğitim Müdiremiz, öğretmenler ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde Şırnak İlimizde eğitim öğretim bilinci, kalitesi ve başarı düzeyini artırmak maksadıyla başlatılan eğitim seferberliğinden bahsetti. Öğretmenlerin görüşlerini dinledi. Uzaktan eğitim sürecinde yapılan çalışmalar ve yeniden başlayan yüz yüze eğitim konusunda yürütülecek çalışmaları değerlendirdi; görüş, öneri ve tavsiyelerde bulunarak bütün öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.

 Bu vesileyle bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum. Bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. İnşallah eğitimde de diğer bütün alanlarda olduğu gibi Şırnak güzel haberler vermeye devam edecektir." Diyerek ziyaret sonlandırıldı. 

 04-06-202104-06-202104-06-202104-06-202104-06-202104-06-202104-06-202104-06-2021

 

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.