ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN'IN BAŞKANLIĞINDA DÜZENLENEN İL MERKEZİNE BAĞLI KÖY VE MAHALLE MUHTARLARIYLA TOPLANTIYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER DE KATILDI.

VALİMİZ SAYIN ALİ HAMZA PEHLİVAN'IN BAŞKANLIĞINDA DÜZENLENEN İL MERKEZİNE BAĞLI KÖY VE MAHALLE MUHTARLARIYLA TOPLANTIYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER DE KATILDI.

Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan başkanlığında düzenlenen İl Merkezine bağlı Köy ve Mahalle Muhtarlarıyla Toplantıya İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER de katıldı.

 

Vali Pehlivan başkanlığında, İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı  ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Erdoğan, İl Emniyet Müdürü Cemal Dalman, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Bozkurt, İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener, İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. İsmail Başıbüyük, İl Genel Meclis Üyesi Salih Ertaş, Kurum Müdürleri, Özel İdare Genel Sekreter Yardımcıları, Köy ve Mahalle Muhtarları katıldı.

 

Muhtarların sorun, tespit ve taleplerini dile getirdiği toplantıda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün kamu hizmet alanlarında yatırımların, çalışma ve faaliyetlerin devam edeceğini ifade eden Vali Pehlivan, pandemi döneminde de tedbir kurallarına uygun şekilde Muhtar toplantılarını sürdürdüklerini, Muhtarlarımız ile mütemadiyen bir araya gelip istişarelerde bulunmaya devam edeceklerini belirtti.

 

İl genelinde koronavirüse karşı alınan tedbirler ve aşılama çalışmaları hakkında katılımcıları bilgilendiren Valimiz, bu süreçte Muhtarlarımıza da önemli görevler düştüğünü belirtti, aşılama çalışmalarını birebir yakından takip etmelerini istedi, pandemi sürecindeki katkılarından dolayı teşekkür etti, görevlerinde başarılar diledi.

 

06-10-202106-10-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.