ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Ali İhsan SU Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi

Valimiz Sayın Ali İhsan SU Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi

                Cizre Fen Lisesi´nde okuyan; 2015 yılı Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı´nda büyük bir başarı sağlayarak Türkiye 166.sı, 452.si ve 2009.su olan öğrencilerimiz ile Van´da yapılan TÜBİTAK bölge finalinde dereceye giren öğrenciler Vali Sayın Ali İhsan SU´yu makamında ziyaret ettiler.

                İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ, Cizre İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Emin BOZKUŞ, Cizre Fen Lisesi Müdürü Selim DURAN, öğretmen Şerif BALCAN ile öğrencileri makamında kabul eden Ali İhsan SU, gençlerin ve çocukların özellikle eğitim alanında dereceye girmelerinin kendisini çok mutlu ettiğini belirterek: "Hem kendilerini tebrik ediyoruz, hem de öğrencilerimizi yetiştiren çok değerli eğitimcilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz." dedi.

 

                Ziyarette kendisine çiçek takdim eden öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Ali İhsan Su başarılı öğrencilerimizi altınla ödüllendirerek, başarılarının devamını diledi. 

başarılı öğrencilerbaşarılı öğrencilerbaşarılı öğrencilerbaşarılı öğrenciler

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.