ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimizin Eşi Sayın Yıldız Pehlivan Hanımefendi İle İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener Şal Şepik Atölyesi, Kadın Eli Üretim Ve İşletme Kooperatifi Ve Nazmiye Demirel Meslek Lisesini Ziyaret Etti.

Valimizin Eşi Sayın Yıldız Pehlivan Hanımefendi İle İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener Şal Şepik Atölyesi, Kadın Eli Üretim Ve İşletme Kooperatifi Ve Nazmiye Demirel Meslek Lisesini Ziyaret Etti.

        Valimiz Ali Hamza Pehlivan'ın eşi Sayın Yıldız Pehlivan İle İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener  Şal Şepik Atölyesi,Kadın Eli Üretim ve İşletme Kooperatifi ve Nazmiye Demirel Meslek Lisesini Ziyaret Etti. 

Ziyaretlerinde Sayın Yıldız Pehlivan Hanımefendi ile  İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener'e   TOBB Şırnak Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sayın Ayşe İskenderoğlu eşlik etti.

 

Sayın Yıldız Pehlivan Hanımefendi, Şırnak Valiliği, Şırnak Belediyesi, Şırnak Üniversitesi, GAP İdaresi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün müşterek çalışması ile Şırnak Üniversitesi Kampüs Yerleşkesinde faaliyet gösteren, Şırnak İlimizin en önemli kültürel ürünlerinden biri olan şal-şepik kumaşı üretim atölyesini ziyaretinde tezgahlarda üretilen kumaşları inceledi, Usta Öğreticilerden bilgiler aldı, atölyede çalışanlara kolaylıklar diledi.

 TOBB Şırnak Kadın Girişimciler Kurulunu da ziyaret eden Sayın Yıldız Pehlivan ile İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener, Kurul Başkanı Ayşe İskenderoğlu ile görüştü, yeni kurulan S.S. Şırnak Kadın Eli Üretim ve İşletme Kooperatifi hakkında bilgiler aldı. 

Son olarak Nazmiye Demirel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret eden Sayın Yıldız Pehlivan, pandemi (salgın) süresince günlük 15 bin adet maske üretimi gerçekleştiren kursiyerlerle görüştü, yaptıkları değerli katkılardan dolayı kutladı ve teşekkür etti.

10-07-202110-07-202110-07-202110-07-202110-07-202110-07-2021

        

 

 

 

 

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.