ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yeşilay Cemiyeti Şırnak Şube Başkanı Sayın Turgay BİRLİK ve beraberindeki heyet; İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER'i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.
![Yeşilay Cemiyeti Şırnak Şube Başkanı Sayın Turgay BİRLİK ve beraberindeki heyet; İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER'i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.](/meb_iys_dosyalar/2020_01/02202151_DSC_9440.jpg)
Yeşilay Cemiyeti Şırnak Şube Başkanı Sayın Turgay BİRLİK ve beraberindeki heyet; İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER'i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.