ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İKİNCİ AŞAMASININ İLK GÜNÜNDE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER , ÖZVEREN İLK-ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ.

YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İKİNCİ AŞAMASININ İLK GÜNÜNDE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER , ÖZVEREN İLK-ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ.

YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İKİNCİ AŞAMASININ İLK GÜNÜNDE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER İLE AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER   İL MÜDÜRÜ SAYIN MUZAFFER AKÇAM ÖZVEREN İLK-ORTAOKULUNU  ZİYARET ETTİ.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler  İl Müdürü Sayın Muzaffer AKÇAM, öğrencilerimize dezenfektan ve maske dağıtarak sosyal mesafe, maske ve el hijyeni konusunda öğrencilerimizi bilgilendirdi. İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, okullarını özleyen öğrencilerimizle sohbet ederek kendilerine bu süreçte  uzaktan ve örgün eğitimi eş zamanlı olarak başarılı bir şekilde yürüterek  aksatmamaları  için tavsiyeler de bulundu. Yeni eğitim öğretim döneminin tüm eğitim camiasina hayırlı olması temennisinde bulunduktan sonra ziyaret, iyi dileklerle sonlandırıldı.

12-10-202012-10-202012-10-2020

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.