ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zenginleştirilmiş Z Kütüphane Açılışı Tümgeneral Ömer Keçecigil İlk/Ortaokulunda Yapıldı

        Milli Eğitim Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğünün işbirliği ile yapılan Zenginleştirilmiş Kütüphane projesinin uygulaması Şırnak Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik tarafından yapıldı
Zenginleştirilmiş Z Kütüphane Açılışı Tümgeneral Ömer Keçecigil İlk/Ortaokulunda Yapıldı

Estetik ve ergonomik tasarımıyla öğrencilerin okullarda bilgiyi sevme, öğrenme ve dinlenme etkinliklerine imkân veren sosyal etkinlik alanı olarak bilinen ´Zenginleştirilmiş Z Kütüphane´ düzenlenen törenle hizmete açıldı. Kütüphanenin açılışı Şırnak Valisi Mehmet Aktaş Bey’in katılımıyla gerçekleştirildi.

06-10-2017

        Kütüphanedeki kitapları inceledikten sonra açıklamalarda bulunan Valimiz Mehmet Aktaş: “Emniyet Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığının işbirliği ile yapılan bir projenin bir uygulaması için buradayız. Bu kapsamda Şırnak ilimize toplamda 8 okula Emniyet Müdürlüğümüzün katkısıyla Z Kütüphane yani zenginleştirilmiş kütüphane yapımı gerçekleştiriliyor. Bunlardan bir tanesinin açılışını yapmış olduk. Bu kütüphanede yaklaşık 40 öğrencimiz aynı anda kitaplardan istifade edebilecek. Oldukça kaliteli malzemelerden hazırlanmış bir kütüphane. Ve çok sayıda kitap ve dokümanın olduğu bir kütüphane oldu. Bin civarında kitabın olduğu çok güzel bir Z Kütüphane olmuş. Ben bu kütüphanenin ilimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçenlere katkı verenlere yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

06-10-201706-10-201706-10-2017

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.